Son Dakika Haber

Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde zaman normalleri dolayında seyredeceği, hafta sonunda biraz artarak şimal ve maşrık kesimlerde nokta önem sezon normalleri üzerine çıkacağı kestirim ediliyor.

Senenin ilk çeyreğine ilişik hasılat ve müessese bulaşıcı vergi beyannamelerinin verilme ve ödeme süreleri uzatıldı. Süre uzatımına müteallik bilgiler Gelir İdaresi Mirkanlığı'nın genel ağ sitesinden yayımlandı.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşün ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 onat olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin tekrar yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden yazgılı müsaade gerektirir.

Yorumlarda markaların ticari saygınlıkını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara sefer hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Cumhurbaşsoyı Recep Tayyip Erdoğan'ın acımasızldığı NATO Liderler zirvesinin arkası sıra "Müttefikler beyninde saklayarak-vazıh ambargoların buzakın uygulanması, hususşulmaması, hatta gündeme dahi gelmemesi gerekir" mesajının arkası sıra gerçekleşatır NATO Hariçişleri Bakanları içtimasında Hariçişleri Nazırı Mevlüt Çavuşoğlu'nun görüştüğü adlar beyninde İngiliz mevkidaşı Liz Truss ve Kanadalı mevkidaşı Melanie Joly bile arz aldı.

'Savaşın doğbeyını bileğsoruntiren Türk İHA'sı' Kemal Tığdaroğlu tevakkuf etmek bilmiyor! SADAT'a gitti ve gene bapda kaldı Açıklandı: Türk Devletleri Ombudsmanlar Birliği kuruldu! Yorumlar

Azerbaycan'ın topraklarını sonuç aldığı Karabağ Savaşı esnasında Türk kaynak burada SİHA'larının kullanılması yüz ambargo uygulayan Kanadalı şirket iflas etti. Kanada'dan aldatmaınan lenslerin yerine ASELSAN CATS'leri vüruttirmişti.

Marifet insanları Samanyolu'nun merkezinde mahal meydan süper kütleli dev kötü deliğin görselini ilk kez elde etmeyi kafaardı.

İsrail polisinin müdahalesinde, Ebu Akile'nin naaşının bulunduğu tabut düşme tehlikesi yasevimliı

Köle'bile sıcaklık rekoru kırıldı. Termometreler 108 yıl sonrasında 56 dereceyi gösterdi. Aşırı sıcaklar sevimli almaya devam ederken onlarca coşkunlukın çıkmasına münasebet evet.

Ilkokuliktaş, Rıdvan Yılmaz'ın olası ayrılığı sinein seçenek arayışlarını da sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, ligden düşmesi beklenen dü ağırlıkmdan Altay'ın 19 evetşındaki sol beki Hafriyatmcan Karataş'ı listesinde ilk sıraya aldatmaırken Çaykur Rizespor forması giyen 22 evetşındaki Cemali Sertel ise gündemdeki bir sair insan oldu.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 mutabık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden ovalı onay gerektirir.

Erdoğan'ın İsveç'in NATO başlangıçimlerine müteveccih tepkisi rahatıllara Dışişleri Nazırı Linde'nin "terör" derneklarını getirdi

Yunanistan'ın Türkiye'ye karşı NATO'yu da arkasına alarak ağırlıkndığı tavrı biliyorsunuz ki. Bu mevzuda ikinci bir yanlışı Türkiye olarak ika etmek istemiyoruz. 

Mahkeme kapısı Başkanı, sorun dosyasına mevrut evrakı okuduktan sonra esasa ilişkin müdafaa yapmaları dâhilin ünıklara söz verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *